Lahoux hőkamera LM-11/336-55 Monocular 336×256 pixel
Cikkszám: 8870
Az LM-11-es digitális hőkamera egy 640×512 Pixeles passzív Infravörös alatti érzékelővel és egy 35mm-es objektívvel van felszerelve.
Optika
Objektív 35mm 55mm
Relative aperture F/1.2 F/1.2
Látómező 18° x 14° 11,3° x 9°
Betekintési távolság 25mm 25mm
Működési paraméterek
Működési hőmérséklettartomány -40°C-tól 80°C-ig -40°C-tól 80°C-ig
Képfrissítés
25Hz
Pixel méret
17μm
Hőkamera lencse átmérő
55mm